Aktuális hírek

2017.11.15. SZERDA! 12:00 – 17:00 ÓRÁIG

2017.11.16. CSÜTÖRTÖK! 6:30 – 12:00 ÓRÁIG

Liget Óvoda

Kérjük a Szülőket a befizetési időpontok pontos betartására!

Tisztelt Szülők!

A gyermekek védelméről és a gyámügyi igazgatásról szóló 1997. évi XXXI. törvény 2015. szeptember 1-től hatályos módosítása alapján, a rendszeres gyermekvédelmi kedvezményre jogosult gyermekeken kívül a három vagy több gyermeket nevelő családoknak, valamint a tartósan beteg, illetve fogyatékos gyermekek szüleinek sem kell fizetniük a bölcsődei és óvodai étkezést.

Ingyenessé válik a gyermekétkeztetés továbbá a két- és egygyermekes családok számára is, ha a családban az egy főre jutó jövedelem nem haladja meg a minimálbér nettó összegének 130%-át.

A kedvezmény igénybevételéhez nyilatkozatot kell benyújtani az intézmény vezetőjéhez. A kitöltendő nyilatkozatokat az óvodatitkártól átvehetők.

Kérjük, legyenek szívesek ellenőrizni a kedvezményes étkezésben részesülők a határozatok érvényességét!

Étkezési lemondások időpontjai:  hétfőtől péntekig legkésőbb 8:30 óráig!